Rosyjskie sposoby na lepszy stosunek i problemy z erekcją

[Głosów:2    Średnia:3/5]

Można mieć mniej lub bardziej przychylną opinie na temat Rosji, jednak nie można im odmówić wielopokoleniowej tradycji medycznej. Jeżeli chodzi o problemy z penisem to są oni prawdziwym ewenementem na skalę światową. Słynnym znachorem, który co prawdę bardziej był szarlatanem niż lekarzem, był Grigorij Rasputin. Jednak celem artykułu jest skupienie się na kwestiach związanych z problemem erekcji, niż historią rosyjską. W związku z tym przejdźmy do realizacji tych założeń i odpowiedzmy na pytanie – jakie metody stosują rosyjscy mężczyźni, aby przywrócić sobie sprawność seksualną?

Metody, które od lat są wykorzystywane we wschodnich domach, które dla współczesnych ludzi nauki mogą się wydać co najmniej dziwne, jednak Rosjanie zapewniają o ich skuteczności.

  1. Definitywne odstawienie alkoholu (tego prawdopodobnie żaden Rosjanin nie wypróbował) oraz kawy i herbaty.
  2. Długi sen, zaleca się spanie nawet po 10 godzin dziennie, niczym małe dziecko.
  3. Do tych bardziej kontrowersyjnych należy postulat odbycia głodówki co jakiś czas. Zakłada się, że jedna ma trwać nawet tydzień. Natomiast druga powinna być już dłuższa, bo ma mieć od 25 do 30 dni. Jednakże każdy lekarz i zdrowy rozsądek odradzi takie postępowanie. Mimo wszystko dla rzetelności artykułu postanowiliśmy o tym wspomnieć.
  4. Moczenie się w na przemian ciepłej i zimnej wodzie. Jeśli ma się taką możliwość, nalać gorącej wody do wanny i w tym samym momencie w np. miednicy wlać zimną wodę. W każdej spędzać po minucie, przechodząc z jednej do drugiej minimum 10 razy, a można i więcej.
  5. Kolejną propozycją, która dla zachodniej cywilizacji jest co najmniej dziwna to moczenie ciała przez całą noc. Przez cały miesiąc mężczyzna powinien przenieść się na noc do wanny. Cała procedura polega na tym, aby do 1/3 wysokości wanny nalać wodę o temperaturze ludzkiego ciała i spędzić w niej noc, tzn. spać tam. Ponoć żaden z Rosjan, który podjął się tego wyzwania nie utopił się, ale nie ma pewności co do rzetelności tych informacji.

Artykuł oraz powyższe propozycje należy potraktować jako ciekawostkę. Nie zaleca się stosować tych rosyjskich metod, bowiem nie ma gwarancji ani skuteczności ani bezpieczeństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *